شما در نهایت مارک بطری خود را پس از م بیشتر از آنچه که باید اعتراف کنید انتخاب کرده اید. بخش سخت اکنون تمام شده است ، درست است؟ شما فقط کودک خود را با سرشیشه اونت صفر که انتخاب کرده اید تغذیه می کنید.

اوه ، نه خیلی سریع! همچنین باید مطمئن شوید که اندازه مناسب نوک سینه Avent را برای کودک خود دارید.

وقتی والدین تازه بودم ، درباره دنیای نوک سینه های بطری ساده و بی عیب بودم. من نمی دانستم که آنها در اندازه های مختلف جریان هستند ، و تصور می کردم که همه یکسان هستند. اما نوک سینه های بطری (بر خلاف نوک سینه های واقعی!) خیلی سازگار نیستند ، بنابراین باید مواردی را تهیه کنید که مطابق با مراحل رشد نوزادان باشد.

وقتی من برای اولین بار کودک خود را از شیر دادن به شیر دادم ، به نظر نمی رسید که او به خوبی از این بطری ها تغذیه کند. ماهها طول کشید تا بالاخره فهمیدم که اشتباهی وجود دارد: من اندازه نوک را اشتباه انتخاب کرده بودم!

اندازه های سر شیشه اونت چهار قطره بر اساس سن

این اندازه نوک Avent است که توسط هر گروه سنی توصیه می کنیم:
اندازه نوک سن کودک ایده آل برای
نوک اول جریان 0-1 ماه preemies و نوزادان
نوک 0-3 ماهگی نوزادان تازه متولد شده (0-1 متر) و نوزادان شیرخوار (0-3M)
نوک آهسته جریان 1-3 ماهگی نوزادان (1-3M) و نوزادان با شیر مادر (3M +)
نوزادان 3-6 ماهه نوک با جریان متوسط ​​(3M +)
متغیر جریان نوک 3+ ماه نرخ های مختلف جریان با همان نوک
بچه های سریع و بزرگ 6 ماهه نوک (6M +)

تمام علائم سنی تقریباً تقریبی است. "M" به ماهها مراجعه می کند. (1)
آیا نمی توانم فقط از نوک یک اندازه استفاده کنم؟

پسرم در طول بطری خود ناراحت می شود ، و من نمی توانم فهمیدم که چرا. من می دانستم که او گرسنه است و می توانم ببینم که او عصبانی روی بطری اش می خورد. اما به جای اینکه راضی باشد ، او فقط عصبانی به نظر می رسید.

تنها زمانی که مشکلم را به مادر دیگری گفتم که در مورد اندازه نوک مطلع شدم. من از اینکه ندانم احساس احمق کردم و دوست دارم دیگران را از شرم و شرمندگی که در آن روز احساس کردم ، نجات دهم.

آنچه من آموختم این بود که شرکت ها فقط برای کسب درآمد بیشتر ، اندازه های مختلف سرشیشه اونت دیجی کالا را نمی فروشند.

اگر جریان نوک سینه خیلی آهسته باشد ، کودک شما دچار خستگی و ناامیدی می شود ، زیرا به اندازه کافی سریع شیر خود را دریافت نمی کند.

اگر جریان از نوک خیلی سریع باشد ، مانند آبشار نیاگارا به کودک شما احساس می شود ، و هنگامی که می بینید شیر از دهانش بیرون می زند ، می توانید بگویید. به علاوه ، اگر کودک شما خیلی سریع تغذیه می شود ، ممکن است شروع به تف کردن بیش از گذشته کند (2).

بطری Philips Avent اندازه نوک سینه را برای پاسخگویی به نیازهای هر کودک ارائه می دهد. Avent همچنین چندین ویژگی عالی دیگر دارد: BPA رایگان است ، گردنی گسترده ای دارد که باعث می شود تمیز کردن آن ساده تر شود و طراحی ارگونومیکی که آن را برای نوزادان و والدین راحت نگه می دارد.

ای کاش وقتی پسرم کودک بود ، یک بطری با طراحی ارگونومیک داشتم. بعد از مدت طولانی تغذیه او ، دستانم احساس می کردند که به شکل بطری نگه داشته شده اند و به نظر می رسید که متعلق به یک چهره لگو هستند.

از نوک چه اندازه ای باید استفاده کنم؟

در اینجا دستورالعملهای کلی (3) آورده شده است:

اگر کودک شما هم از شیر مادر تغذیه می شود و هم بطری تغذیه می شود ، باید برای اولین ماه از نوک سینه Newborn که دارای یک سوراخ است استفاده کنید.
    نوزادانی که 1 تا 3 ماه سن دارند و هم شیر مادر هستند و هم بطری تغذیه می شوند باید از نوک سینه Slow Flow استفاده کنند که دارای دو سوراخ است.
    اگر کودک شما 3 تا 6 ماه است ، باید از نوک سینه Medium Flow استفاده کنید که سه سوراخ دارد.
    نوک Fast Flow بهترین حالت برای کودک شما 6 ماه یا بیشتر است.

چه زمانی اندازه های نوک را تغییر می دهم؟

تشخیص اینکه چه زمانی کودک شما باید به اندازه نوک بعدی خود را ارتقاء دهد ، آسان است.

اگر کودک شما در طول تغذیه ناامید و بی تاب به نظر می رسد ، ممکن است بخواهید با یک جریان سریع نوک سینه آزمایش کنید. آیا کودک شما راحت به نظر می رسد؟ سپس آنها را ترک کنید.

اگر کودک شما گاس و خنده دار است ، با اندازه کندتر نوک آزمایش کنید. همچنین اگر کودک بیش از گذشته شروع به تف کردن کند ، به طور ناگهانی جریان نوک را در نظر بگیرید ، به خصوص اگر درست بعد از حرکت به اندازه نوک سینه بعدی باشد.

سوالات متداول

بسیاری از مادران در مورد اندازه نوک سوالاتی دارند. در اینجا موارد متداول ذکر شده است:

س: کودک من با تغذیه خود خوب عمل می کند ، اما به دلیل سن او احساس می کنم باید او را به اندازه جریان بعدی حرکت دهم. باید من؟

الف) دستورالعمل های سنی فقط توصیه ها هستند. اگر کودک شما از جریان نوک سینه خاصی استفاده می کند و از آن خوشحال به نظر می رسد ، قبل از حرکت به اندازه جریان بعدی ، مدتی صبر کنید ، به خصوص اگر کودک شما نیز از شیر مادر تغذیه می کند. شما نمی خواهید بطری های او را چنان آسان کنید که علاقه خود را به شیردهی از دست دهد.

س: چگونه می توانم بگویم کودک من در اندازه بزرگتر نوک که اخیراً به آن جابجا شده است ، مشکل دارد؟

الف) آیا در هنگام تغذیه متوجه هر گونه نشت شیر ​​از دهان او می شوید؟ اگر اینطور نیست ، مدت زمان تغذیه بعدی وی چقدر طول بکشد. اگر زمان تغذیه وی بیش از 15 دقیقه طول بکشد یا مدت زمان آن 15 دقیقه کوتاه تر باشد ، ممکن است بخواهید اندازه نوک را دوباره ارزیابی کنید (4).

س: وقتی شروع کردم به مخلوط کردن کمی غلات در بطری ، از نوک چه اندازه باید استفاده کنم؟

A. Avent نوک سینه های دارای جریان متغیر را ارائه می دهد که یک جریان سریع سریع را فراهم می کند و مایعات غلیظ تری را در خود جای می دهد.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید پکیج دیواری و اسپلیت و کولر گازی در شیراز picosoft bazi Juanita گروه تئاتر قاب خالی خدایا هیچ عاقل را مبادا بخت بد روزی... rko جلوه ی مهتاب در صفحه ما دیده شوید